Jesteśmy do Twojej dyspozycji – nawet z domu!

Dowiedz się więcej

FCA Bank S.p.A.
ogłasza otwarcie oddziału w Polsce

Oddział w Polsce to kolejny krok w strategii FCA Bank w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku międzynarodowym i wzmocnienia długoterminowych relacji z klientami zapewniając zrównoważony wzrost jakości świadczonych usług.

Dowiedz się więcej

Nowy Portal My FCA Bank
Zaloguj się, zarządzaj, gotowe!

Dowiedz się więcej

FCA Bank S.p.A S.A. Oddział w Polsce

Z NAMI MASZ ZAWSZE PO DRODZE!

Szczegóły

Zmiana nazwy spółki

FCA Leasing

Poznaj Leasys

Nowe partnerstwo strategiczne z Harley Davidson Financial Services

Harley-Davidson Financial Services i FCA Bank S.p.A ogłosiły nową strategiczną współpracę, dzięki której FCA Bank będzie zapewniał finansowanie klientów Harley-Davidson w Hiszpanii i Polsce, odpowiednio od stycznia i kwietnia 2019 roku.

Szczegóły

Kredyt Prawdziwe 0%

Oprocentowanie 0%
Opłata przygotowawcza 0%

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A S.A. Oddział w Polsce Przykład reprezentatywny dla samochodu Jeep Renegade w cenie 79 653,91 zł brutto: wpłata własna: 39 826,96 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 1 106,30 zł; stopa procentowa stała: 0 %, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0 %, całkowita kwota kredytu: 39 826,95 zł (bez kredytowanych kosztów), opłata przygotowawcza: 0,00 zł, odsetki: 0,00 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC. Podane wyżej RRSO nie uwzględnia obowiązkowego ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 25.03.2019 r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Szczegóły promocji

Leasing Wolność Wyboru

Szukasz leasingu z niskimi czynszami miesięcznymi? Chcesz co 2 lata jeździć nowym Fiatem? Leasing Wolność Wyboru to oferta, której szukasz!

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Fiat. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Szczegóły promocji

Aston Martin i FCA Bank SPA ogłasza nowe partnerstwo europejskie

Szczegóły

Leasing od 100%

Leasingodawca: LEASYS Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Alfa Romeo. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Parametry leasingu: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez LEASYS Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA.

Szczegóły promocji

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – nawet z domu!

FCA Bank S.p.A. ogłasza otwarcie oddziału w Polsce

Nowy Portal My FCA Bank

FCA Bank S.p.A S.A. Oddział w Polsce

Zmiana nazwy spółki FCA Leasing

Nowe partnerstwo strategiczne

FCA Bank i Harley Davidson Financial Services

Kredyt Prawdziwe 0%!

Leasing Wolność wyboru

Aston Martin i FCA Bank SPA ogłasza nowe partnerstwo europejskie

Leasing od 100%

Nasze najnowsze promocje

Zapoznaj się ze szczegółami!

Kalkulator finansowy

Wybierz samochód i sprawdź możliwości jego finansowania.

Sprawdź ile będzie kosztowało sfinansowanie Twojego nowego samochodu.

Wybierz model

Oblicz miesięczny koszt

Wydrukuj plan spłaty i wybierz się do najbliższego dealera!

Kalkulacja

CENNIK
zł 0,00