Kariera w FCA Bank Polska i FCA Leasing

Interesuje Cię praca w bankowości? Chcesz pracować w którejś z naszych spółek FCA Bank lub FCA Leasing – należących do Grupy FCA Bank S.p.A. jednego z największych banków samochodów w Europie?

Poszukujemy ludzi, którzy lubią wyzwania, osiągać sukces i stawiać sobie ambitne cele, jednocześnie są entuzjastyczni i odpowiedzialni!

W zamian oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym, międzynarodowym środowisku z ludźmi o podobnych, jak również różnorodnych profilach.

Chcesz z nami współpracować?

Zapoznaj się z poniższymi ofertami pracy, może któraś wyda się dla Ciebie interesująca?

Aktualne oferty pracy


FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce oraz FCA Leasing Polska sp. z o.o. firmy wchodzące w skład grupy FCA Bank S.p.A. poszukują osoby na stanowisko:

 

Specjalisty ds. Windykacji Przedsądowej

(miejsce pracy: Warszawa)

nr ref.: WIND/2021

 

Powinieneś posiadać:

 

Twoim zadaniem będzie:

 

Zaoferujemy Ci:

 

Chciałbyś się dowiedzieć czym zajmuje się nasza spółka?
Odwiedź naszą stronę: www.fcabank.pl

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pamiętaj, aby dopisać klauzulę o ochronie danych osobowych:


Wyślij nam swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Jeżeli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę również w przyszłych procesach rekrutacji, zamieść w swojej aplikacji następującą klauzulę: Udzielam zgody FCA Bank S.p.A S.A. Oddział w Polsce, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (kliknij)
 1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest FCA Bank S.p.A. S.A. (Al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa).
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych w FCA Bank S.p.A. S.A. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
  1. prowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu – na podstawie art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny) oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy),
  2. wykorzystywania złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda).
 4. Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w szczególności podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacji, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
 5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
  1. do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko,
  2. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – do momentu wycofania tej zgody, nie dłużej niż rok od momentu wyrażenia zgody.
 6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:
  1. prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
  2. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
 7. Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.