Kredyt 50/50!

Kredyt 50/50 z pierwszą ratą po 12 miesiącach

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Klient wpłaca 50% ceny pojazdu, przez rok nie płaci rat, po 12tu miesiącach decyduje czy spłaca pozostałą część kredytu, czy kontynuuje spłatę w 48 miesięcznych ratach. Kredyt z ratą balonową 50/50 dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów osobowych Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, finansowanie z dedykowanej oferty ubezpieczenia GAP dostępnego w kilku elastycznych opcjach a przede wszystkim rata balonowa przewidziana na koniec finansowania to nie jedyne zalety oferty:
  • Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!
  • Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów Grupy FCA dostępnych w salonach dealerskich sieci sprzedaży FCA Poland S.A.!
  • Atrakcyjne oprocentowanie
  • Pierwsza rata płatna za rok
  • Możliwość spłaty w ratach miesięcznych po okresie karencji
  • Minimum formalności
  • Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów)

Możesz zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!


Szczegóły finansowe

Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami naszej promocji!

Wpłata własna
od 50%
Okres i sposób spłaty kredytu
12 - 60 miesięcy, miesięczne raty równe
Pierwsza płatność
11 lub 12 miesięcy od daty zawarcia umowy kredytu w zależności od wybranej formy spłaty
UBEZPIECZENIA
Finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt
FCA Bank