Kredyt zimowy

Nowy samochód na Nowy Rok? Kredyt zimowy to oferta, której szukasz! Dodatkowo pierwsza rata dopiero w kwietniu!

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt na Start! dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania z pierwszą ratą od kwietnia 2021 to nie jedyne zalety oferty:

  • Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!
  • Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta, klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.


Możliwość finansowania zakupu nowychsamochodów Grupy FCA dostępnych w salonach dealerskich sieci sprzedaży FCA Poland S.A.!
  • Atrakcyjne oprocentowanie!
  • Pierwsza rata płatna w kwietniu 2021 roku!
  • Pierwsza wpłata od 0%!
  • Minimum formalności!
  • Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów)!

Możesz zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

Szczegóły finansowe

Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami naszej promocji!

Wpłata własna
od 0%
Okres i sposób spłaty kredytu
12 - 72 miesięcy, miesięczne raty równe
Pierwsza płatność
3 miesiące od daty zawarcia umowy kredytu
UBEZPIECZENIA
Finansowanie ubezpieczenia GAP lub/i Bezpieczny Kredyt
FCA Bank